Katalog stron i blog ogólnotematyczny

kawa a odchudzanie

Kawa na odchudzanie?

W naszej kuchni znaleźć możemy wiele produktów które są pomocne w odchudzaniu. Dlatego też nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na spalacze tłuszczu. Kawa jest jednym z tych produktów. Ziarna kawy udostępniają sporo właściwości, o których nie wszyscy wiedzą.

Kawa na odchudzanie

Kawa służy nie tylko w celu pobudzenia nas. Produkt ten może być pomocny również w odchudzaniu. Zawarta w kawie kofeina ma działanie pobudzające, a także przyspiesza metabolizm. Nie bez powodu kofeina znajduje się w wielu produktach na odchudzanie. Oczywiście, żeby kawa pomogła nam schudnąć musimy pić dziennie 3-4 filiżanki, co dla niektórych jest za dużo. Dodatkowo musi być to czysta kawa. Możemy dodać jedynie nieco mleka. Kawa może być dobrym zamiennikiem dla przedtreningówki. Wypita na około 30 minut przed treningiem doda nam sił do wykonywania ćwiczeń.

Jaką kawę wybrać?

Poszczególne rodzaje kawy różnią się od siebie między innymi zawartością kofeiny. Najmniej tej substancji ma w sobie ale rozpuszczalna. Dlatego jeśli zależy nam na odchudzania, to powinniśmy jej unikać. Kawa parzona ma najwięcej kofeiny. Oczywiście wszystko zależy do sposobu parzenia. W sklepach znajdziemy również kawy ze zwiększoną zawartością kofeiny. Jeśli zależy nam na lepszym pobudzeniu, to jest to dobry wybór.

Share :

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Adventures

imitacja deski elewacyjnej
deska drewnopodobna elewacyjna

Antydeska – imitacja deski elewacyjnej

Szukasz imitacji deski elewacyjnej? Śwetnie trafiłeś! Antydeska to drewnopodobne deski na elewacje budynków. Zaletą takiego rozwiązania jest niski koszt i łatwość odnowienia elewacji. Deski elewacyjne